Mon 01.10.2018 19:00

Late Night Comedy: Su nädal kõlab tuttavalt

Telesaate avalik salvestus. Standup ja videosketšid. Saatejuht KATARIINA TAMM. Õhtut alustab Fopaa! Open Mic

Tue 02.10.2018 21:00

Meistrite Liiga ühisvaatamine

Meistrite Liiga uue hooaja esimeste mängude ühisvaatamine

Wed 03.10.2018 19:45

Meistrite Liiga ühisvaatamine

Meistrite Liiga uue hooaja esimeste mängude ühisvaatamine

Thu 04.10.2018 19:00

ETK Otse: Funk Embassy avalikult eetris & filmi “Let it Soul!” linastus


Sat 06.10.2018 22:00

Funk Embassy Night: The Soul Surfers (RU) w/ DJ Frank Raines (US)

Funk Embassy hooaja avapidu toob koostöös Funk Night Records'iga (US) teieni tantsupõrandat raputava kontserdi ja DJ'd.

Sat 13.10.2018 19:30

Miljardid sügistuuri Tallinna kontsert

Sügise saabudes asub bänd taaskord teele, et rõõmustada fänne ja kuulajaid üle Eesti.

Wed 31.10.2018 19:00

ETK teatriõhtu: Puugi protsess

Teatrit ja arvutimängu siduv hübriidteos, mille võtmekomponent on publiku omavaheline koostöö. Puugi rollis MART MÜÜRISEPP

Thu 08.11.2018 19:00

ETK teatriõhtu: Puugi protsess

Teatrit ja arvutimängu siduv hübriidteos, mille võtmekomponent on publiku omavaheline koostöö. Puugi rollis MART MÜÜRISEPP

Thu 15.11.2018 19:00

ETK teatriõhtu: Puugi protsess

Teatrit ja arvutimängu siduv hübriidteos, mille võtmekomponent on publiku omavaheline koostöö. Puugi rollis MART MÜÜRISEPP

Wed 21.11.2018 19:00

ETK teatriõhtu: Puugi protsess

Teatrit ja arvutimängu siduv hübriidteos, mille võtmekomponent on publiku omavaheline koostöö. Puugi rollis MART MÜÜRISEPP