Ruumide rent Tallinnas

Erinevate Tubade Klubi on ainulaadne ruumistik kultuurisündmustele ja formaalsetele kohtumistele, avalikele ja eraviisilistele. Tegutseme võõrustajatena Tallinnas alates 2013. aastast. Meie ruum, teenused ja tehnilised lahendused toimivad ühtse tervikuna. Klubis on integreeritud ja töövalmis multimeediapark esitlustehnika, telestuudio, kontserttehnika ja interaktiivsete erilahendustega. Seadmete taga tegutsevad inimesed, kes oskavad need külaliste ja esinejate heaks kasulikul moel tööle panna. Kvaliteedi tagamiseks teevad meie külaliste ning mees- ja naiskonnaga igapäevaselt koostööd klubi partnerid-asutajad Johannes Veski ja Eero Järviste. Juhtub harva, kui rendime klubi ruume mitme sündmuse jaoks paralleelselt – sellest lähtuvalt reserveerime Teile oluliste sündmuste puhul kogu klubi, ühes sellega kogu oma tähelepanu.

Korruseplaan


Peasaal

→ 260 m²
→ kuni 150 inimest

  • 2022_Peasaal-1
  • 2022_Peasaal-3
  • 2022_Peasaal-4

ETK peasaal on vaikimisi jaotatud 12-ks elutoasektsiooniks. Sektsioonides istuvad külastajad mugavalt diivanitel ja tugitoolidel. Elutoastiilis mahutab peasaal istuma kuni 90 inimest. Asendades peasaalis neli esimest elutoasektsiooni teatristiilis pingirividega, mahutame istuma kuni 150 inimest. Kombineerides klapptoolidega mahutab peasaal istuma kuni 250 inimest.

Elutoad

→ 12m²
→ 6–9 inimest

Peasaali elutoad mahutavad istuma 6-9 inimest. Igal elutoal on oma oma 47” ekraan, mida saab kasutada nii laval esineja ja tema presentatsioonide kuvamiseks kui ka grupitööde puhul väiksema seltskonna tööplatvormina. Elutoad on varustatud interaktiivsete nutilaudadega kuni kuuele kasutajale. Elutoasektsioonideks jaotatud ruum loob hea pinnase sujuvateks üleminekuteks kõiki ruumisviibijaid hõlmavatelt tegevustelt grupitöödele ja vastupidi.

Väike saal

→ 80 m²
→ kuni 40 inimest

Väikeses saalis leiavad aset Suure saali sündmuste kohvipausid ja lõunasöögid. Eraldiseisvana on värvikireva väljanägemise ja maitseka joogivalikuga puhveti toel ruum kasutust leidnud väiksemate seltskondade (kuni 75 in) õhtusündmustel.

Klubituba

→ 50 m²
→ kuni 25 inimest

Klubituba sobib eraldiseisvana koosolekuteks, klubitegevusteks ja koosviibimisteks. Suuremate sündmuste puhul sobib Klubituba abiruumiks või ka lihtsalt lõõgastumisalaks külalistele. Klubitoa riiulitelt leiab sirvimiskõlbulikke raamatuid igale maitsele ning valiku klassikalisi laua- ja videomänge.

Näitlejate tuba

→ 30 m²
→ kuni 15 inimest

  • 2022_Näitlejate_tuba-2
  • 2022_Näitlejate_tuba-3
  • 2022_Näitlejate_tuba-1
  • 2022_Näitlejate_tuba-7
  • 2022_Näitlejate_tuba-10
  • 2022_Näitlejate_tuba-12

Näitlejate Tuba sobib koosolekuteks kuni kümnele inimesele ning on suurepäraseks abiruumiks suurematel sündmustel, olgu tema funktsiooniks lastetuba, sünkroontõlgituba (videomonitooringuga peasaalist) või ettevalmistusala esinejatele. Näitlejate Toast on olemas ka otsepääs lavale.

Abiruumid

→ kuni 350 inimese üleriided
→ 350 paari susse

 

  • Garderoob

Erinevate Tubade Klubi trepikoda tervitab külalisi värvikalt sellel järgnev garderoob mahutab kuni 350 külalise üleriided ja jalatsid. Puhveti abiruumid sobivad suurepäraselt cateringi-tagalaks. Suitsunurga ja tualettideni juhatab külalised (üsnagi priske) tükike elusloodust – tubast džunglimeeleolu loov taimesein.