ETK ruum, teenused ja tehnilised lahendused toimivad ühtse tervikuna – kohapeal on olemas, integreeritud ja töövalmis kõik alates lihtsamatest esitlusseadmetest lõpetades rockkontserdiks tarviliku helitehnikaga. Erilisemad nõudmised täidame oma heade koostööpartnerite abil.


Esitlustehnika

etk_mehike_tln-05 etk_mehike_tln-06

Kõigis ETK tubades on kõrglahutusega ekraanid ja helisüsteem, mida on võimalik kasutada nii ruumipõhiselt kui ka maja kesksüsteemi kaudu kõikjale valitud ja vajalikku informatsiooni saates. Peasaalis on lisaks igas elutoasektsioonis paiknevale 47” ekraanile ka lava taustaks 3×5 m kinoekraan, mis vajadusel kerge näpuliigutusega üles rulludes paljastab ka enda taha peituva rohelise stuudio.

Roheline stuudio

etk_mehike_tln-01 etk_mehike_tln-02

ETK peasaali eeslava taga asub 40m2 suurune greenscreen stuudio. Visuaalselt põnevama ülesehitusega sündmuste puhul on roheline stuudio tehniliste võimaluste suhtes fantastiline abimees ning pakub kindlasti ka lõbusa ja elava sisevaate täna paljude silma eest varjule jääva filmitehnoloogia köögipoolele. Roheline stuudio muutub asjakohaseks, kui soovite oma ettekanded või paneeldiskussioonid läbi viia näiteks stiliseeritud telesaatena või lõbustada oma külalisi kujuteldava reisiga kuule.

Nutilauad

etk_mehike_tln-07 etk_mehike_tln-08

Iga ETK peasaali elutuba on varustatud interaktiivse lauaga. See võimaldab kuni 72 külastajal individuaalselt (või 12-l grupil) osaleda mitmesugustes interaktiivsetes tegevustes. Laudadel paiknevate mängunuppude abil saab läbi viia hääletusi, tootehindamisi, viktoriine, meeskonnamänge etc. Võimalus osaleda ja kaasa rääkida on õigete rõhuasetuste korral toeks sündmuse energeetikale ning abiks presentatsioonides sisalduva informatsiooni kinnistamisel. Interaktiivsete lahenduste väljatöötamisel ja sündmusga integreerimisel on Teile abiks ETK meeskond.

Sotsiaalmeedia

etk_mehike_tln-09 etk_mehike_tln-10

Tihti on tarvilik lisaks esinejatele sõna anda ka kuulajaile: küsida küsimusi, avaldada arvamust, arendada diskussiooni. Lisaks traditsioonilisele lahendusele saata saali ringlema mikrofon, võimaldab ETKs kasutusel olev tarkvara rakendada selleks diskussiooniks ka sotsiaalmeediat. Otse ekraanidele nii esineja, moderaatori kui ka teiste saalisviibijate silma alla on võimalik kuvada sisu kas Facebooki postituse kommentaaridest või Twitteri’st #hashtagi abil. Nii on võimalik säästa aega, diskussiooniteemad katalogiseeruvad ka hilisemaks tutvumiseks ning arutelu saab jätkuda ka sündmuse järgselt.

Puhvet

etk_mehike_tln-11 etk_mehike_tln-12

ETK puhvet hoolitseb sündmuste käigus joogipoolise, kergemate kohvipauside, puuviljavaagnate, smuutide ja maiuste eest. Supid, võileivad, salatid ja soe söök saabuvad toitlustuseks ette nähtud vastuvõtusaali meie heade catering’i partnerite abil. Suuremate sündmuste puhul avame ka Klubitoas paikneva puhveti.

Suss ja vahetusjalats

etk_mehike_tln-13 etk_mehike_tln-14

Kuna meie atmosfäär ja sisekujundustemaatika on rõhutatult kodune, peame oluliseks kodusele keskkonnale omaseid rituaale ja kombeid. Erinevate Tubade Klubi kodukord näeb ette, et meie juurde välisjalatsites külastajaid ei lubata. ETK garderoobist leiavad külastajad endale sobiva suurusega puhtad toasussid ning loomulikult on lubatud ka omade vahetusjalatsite kaasa võtmine.

Tehniline raider

etk_mehike_tln-03 etk_mehike_tln-04

ETK-rider (1)