Hübriidsündmus tagab ürituse toimumise - Erinevate Tubade Klubi

Hübriidsündmusel on kohal eelkõige osaleja täielik tähelepanu, mitte ilmtingimata keha

Tippklassi produktsioon. ETK.

Iga õnnestunud koosviibimise keskmes on inimlik kontakt. Seda sõltumata asjaolust, kas ollakse füüsiliselt kohal või piirdub osalemine ekraanil vahenduvaga. Hübriidsündmustest on saanud uus normaalsus.

Eriolukorras virtuaalsündmuste normaliseerimine ja inimlikumaks muutmine on olnud kõigi sündmuskorraldajate ühine pingutus. Pandeemia lõpusirge ei peaks aga tähendama, et selles vallas saadud õppetunnid ja omandatud kogemused koos pesuveega sündmuspaikade ustest välja heidetakse. Endiselt vajame kindlust, et ootamatud piirangud või mõne tähtsa osaleja sündmuspaigalt puudumine ei sea kaua planeeritud sündmuse toimumist ohtu. Meie lahendus – hübriidsündmus Erinevate Tubade Klubis. Juba peale ruumide rentimist saab kergemalt hingata, üritus toimub, kindel see!

Uus reaalsus = virtuaalreaalsus ilma prillideta

Koosoleku sünonüümideks on saanud Zoom ja Google Meets. Terve tiim ühel ajal kontoris on erand, mitte reegel. Taamal luurab metaversum koosviibimislahendustega, millest suuremal osal inimestest puudub veel kõige õrnemgi ettekujutus. Põnevate ruumide rentimise ja dekoreerimise kõrval on sündmuskorraldajate fookuses livestreamid, stuudiokujundus ja ülekandekvaliteet. Kõrvale näpuotsaga interaktiivsust ja innovatsiooni inimliku kontakti võimendamiseks. Selge on see, et virtuaallahendused võimaldavad haarata laiemat sihtrühma, tuua kokku inimesi igast maailma nurgast ning garanteerida ürituste toimumise sõltumata ootamatutest arengutest. Ja loomulikult – eelarved püsivad märkimisväärselt madalad.

Paratamatult on üksnes virtuaalne suhtlus vaid pooleldi ühendav, sest ekraanid kapseldavad meid mullidesse. Meemid, kus virtuaalkoosolekul viibija kannab laua peal lipsu ja laua all boksereid, enam vajalikku ühisosa tunnet ei tekita (oleme neid kõiki juba sada korda näinud). Enne kui ütleme “Tere!”, peame küsima, “Kas ma olen kuulda?”. Online vaataja mõtteisse hiilib kõikide trendide alustala – fomo (fear of missing out). Kui ma ka ei saa sündmuse toimumise paika minna, tahan tunnet, et olen kohal, kõik teised ju on!

Hübriidsündmus liidab virtuaalse ja füüsilise

Hübriidsündmus kombineerib reaal- ja virtuaalmaailma parimad küljed, avades sündmuskorraldajale uutlaadi mänguruumi.

Kõige tähtsam, inimliku kontakti loov atmosfäär ja kommunikatiivne sünergia, sünnib sarnasel põhimõttel elava publikuga telesaadetega. Saalis on publik, küll aga mitte kogu publik. Teadmine, et lisaks operaatorile ja kaamera ees istuvale esinejale eksisteerivad ka teised külalised, on fundamentaalselt erinev puhtaverelisest virtuaalsündmusest.

Meeleolukas “Reisile sinuga” live-show. ETK.

Hübriidsündmustega kaasnevad mitmed eelised

  • Sündmuspaiga mahutavus ei määra maksimaalset publikuarvu, sest pileteid müüakse nii kohapeale kui ka online’i.
  • Söögid, joogid ja meened? Kuller viib need külalistele otse koduukse taha!
  • Bänd? Mängib külaliste elutoas, võimenduseks elava publiku lisatud energia.
  • Hübriidsündmuse kõrgeklassiline produktsioon meenutab olemuselt telesaadet. Mitmekülgne operaatoritöö edastab nii publikule saalis kui ka ekraani taga olijale esinejate vahetud emotsioonid.
  • ETK meeskond garanteerib hübriidürituse taustajõuna võrdväärselt vahetu ja interaktiivse elamuse, olgu tegemist saali eesotsas või kodus diivanil istujaga.
  • Kuidas mõõta ürituse edu? Online andmeanalüüs ning külaliste tagasiside (otseloomulikult on sul kõigi e-maili aadress retargeti jaoks) annavad parima võimaliku statistika.
  • Suurem tõenäolisus leida sponsoreid. Hübriidsündmus avab uksed rahvusvahelite koostööpartneriteni!

Hübriidsündmus Erinevate Tubade Klubis

Greenscreeni kasutades puuduvad loomingul piirid. ETK.

Võta meiega ühendust korraldamaks oma hübriidüritus linna kõige eklektilisema kujundusega peoruumides. Meil on olemas kogu vajalik tehnikapark. Võimalik on teha ülekannet majast välja, greenscreeni abil täidame ka kõige sürreaalsemad ideed ning ürituse ehitame üles kasutades https://www.worksup.com/ keskkonna kasutamist. Ürituse korraldmine pole keerulisem tavalise sündmuse korraldamisest. Arutame läbi Sinu personaalsed soovid ning organiseerime kõik vajaliku – kutsetest söökide-jookide ja tehnikani.

Teeme koostööd?!

Kontakt: tallinn@erinevatetubadeklubi.ee

Tehniline lisainfo: https://www.erinevatetubadeklubi.ee/tehniline-info/

Ruumide rent algab siit: https://www.erinevatetubadeklubi.ee/ruumid/

Galerii