Peoruumid, kus sussisahinal algas Nublu tähelend - Erinevate Tubade Klubi

Peoruumid, kust sussisahina saatel algas nublu tähelend

Legendaarne peasaal. ETK.

Erinevate Tubade Klubi on ainulaadne ruumistik kultuurisündmustele ja formaalsetele kohtumistele – nii avalikele kui ka privaatsetele.

 

Mitmekülgsed teenused, värvikad ruumid ja tehnilised lahendused toimivad ühtse tervikuna. Meil on rikkalikult kogemusi, et teenust üha paremaks lihvida, sest tegutseme Tallinnas Telliskivis võõrustajatena juba aastast 2013.

 

Klubis on integreeritud ja töövalmis multimeediapark esitlustehnika, telestuudio, kontserttehnika ja interaktiivsete erilahendustega. Pakume mugavat ruumide renti “võtmed kätte” lahendusega!

 

Kõigele on mõeldud

Sõbranna teeb mängus pähe. ETK.

Konverents, teambuilding, firmapidu, sünnipäev, kontsert, koolitus, hübriidsündmus, teleülekanne – kõik on võimalik! Erinevate Tubade Klubi suurimaks eeliseks on meie tehniliste lahenduste mitmekesisus. Professionaalsest valgus- ja helitehnikast kuni interaktiivsete nutilaudadeni välja. Meiega koos teostad ka kõige ulmelisemad ideed!

 

Seadmete taga tegutsevad nutikad inimesed, kes oskavad need külaliste ja esinejate heaks kasulikul moel tööle panna. Pühendume igale kliendile personaalselt, mõtleme kaasa ning otsime järjekindlalt parimaid lahendusi. Juhtub harva, et rendime klubi ruume mitme sündmuse jaoks paralleelselt, aga ka see on võimalik. Suuremate sündmuste puhul reserveerime kogu klubi, ühes sellega kogu oma tähelepanu.

 

Ükski piirang ei väära Sinu sündmust, kui see on Hübriidsündmus! Mis on hübriidsündmus? Loe lähemalt meie blogist!

 

Kodumaine ning sõbralik

Seltsis segasem. ETK.

Erinevate Tubade Klubis hoolime keskkonnast. Ruumide kujundamisel oleme kasutanud restaureeritud taaskasutatud mööblit, millele lisab vunki Eesti disainmööbel. Kõigile Erinevate Tubade Klubi kunstihuvilistele külalistele on tagatud inspiratsioonipuhang, sest meie põnevate ruumide seinad on kaunistatud andekate avastamist väärt kunstnike loominguga.

 

Erinevate Tubade Klubis anname mõttelennule tiivad! Koolitustel ja konverentsidel toimub peasaalis istumine mitte ridades, vaid gruppides, et soodustada aktiivset arutelu ning kaasamõtlemist. Vestlused, mis sel moel aset leiavad, võivad viia nii uuel tasemel koostöö kui ka üllatavate ideedeni.

 

Erinevate tubade klubis on hubane ja mõnus. Kodustest rituaalidest inspireerituna mööduvad kõik meie sündmused sussisahina saatel! Omaette elamus!

 

Sussisahinal koosolekule

Kelle jalas on peol kõige stiilsemad sussid? ETK.

Erinevate Tubade Klubis mahutame konverentsile ja koolitusele kuni 100 inimest. Kontserti või gala raames teeme ruumi 400 inimesele. Töövalmis multimeediapark esitlustehnika, telestuudio, kontserttehnika ja interaktiivsete erilahendustega pakub võimalust kasutada peasaali kõrgekvaliteetsete live-ülekannete läbiviimiseks.

 

Ülejäänud peoruumid sh väike saal, klubituba ja näitlejate tuba mahutavad 15-40 inimest ning sobivad hästi nii sünnipäevade kui ka firmaürituste tähistamiseks. Garderoob mahutab kuni 350 inimese üleriided. Sussidest… Neid on meil jala otsa tõmbamiseks 700. Loe ruumidest lähemalt siit.

 

Nublu tähelennu algus

Fänni tehtud foto nublu esimesel debüütesinemisel. ETK.

Meid on usaldanud mainekad organisatsioonid nagu EAS, NATO ja JETRO (Japan External Trade Organisation). Aastal 2018 tõmbas räppar nublu ETK peasaali oma esimesel debüütesinemisel triiki täis. Soulidiiva Rita Ray alustas esinejakarjääri just meie juures.

 

Oleme panustanud kultuuri edendamisesse – meie juures on toimunud nii European Jazz Conferense 2021 ja korduvalt Tallinn Music Week. Samuti viime läbi kinofännide poolt palavalt armastatud üritust Veinikino.

 

Näeme Erinevate Tubade Klubis? Aga muidugi!

 

Ruumide rent linna kõige mitmekülgsemates kultuuri- ning peoruumides algab siit:
tallinn@erinevatetubadeklubi.ee

Galerii